סיורים מובילים באירלנד – מורשת ותרבות אירית – מסע בכביש מדבלין לגאלווי

malaysia crime  > Others >  סיורים מובילים באירלנד – מורשת ותרבות אירית – מסע בכביש מדבלין לגאלווי

סיורים מובילים באירלנד – מורשת ותרבות אירית – מסע בכביש מדבלין לגאלווי

0 Comments

סיור מורשת אירית, מסע מדהים בן עשרה ימים באירלנד עמוס בתרבות והיסטוריה בו תוכלו לפגוש את המקומיים ואת המורשת האירית שלכם פנים אל פנים, החל בדבלין ומתפתל דרך המחוזות טיפרי, קורק, קרי, גאלווי, קלייר ולימריק באי האמרלד היפהפה הזה. סעו במכונית או הצטרפו לסיור מלווה באירלנד, בו אתם יכולים לצפות להיות נדהמים מהיופי העצום ומההיסטוריה המדהימה של המדינה היפה הזו במסע טיול בלתי ייאמן הכולל את המראות המפורסמים ביותר באירלנד. ראה את דבלין, טירת קילקני, קורק, קוב, טירת בלארני, קילארני, טבעת קרי, חצי האי דינגל, מנזר גלנלו, אדאר, מנזר קיילמור, גאלווי וקונמרה, ומבט אל עברה העתיק של אירלנד.

סקירה מדי יום של טיול כביש באירלנד עשרה ימים מדבלין לקילרני לגאלווי לדבלין

סיור באירלנד צריך לשלב בצורה חלקה מאפיינים עכשוויים ומסורתיים, לתת לך את ההזדמנות לחוות את חיי העיר האירית יום אחד ולהתפעל מהיופי הבתולי של האזור הכפרי האירי למחרת. אתה יכול לעשות את הטיול הזה במכונית, אבל אתה עלול להתגעגע ליהנות מהיופי הנופי ומהמקומות ההיסטוריים החשובים כשאתה מאחורי ההגה, בלי לדעת מה אתה רואה בלי ידיעתו של מדריך טיולים אירי מקצועי, והמון כיף עם המשפחה או ליצור חדש חברים שיש בטיולים בליווי באירלנד.

חברי סיור קבוצתי ויחידים באירלנד יכולים לצפות להיות נדהמים מהיופי וההיסטוריה המדהימה של המדינה היפה הזו במסע הטיול הבלתי ייאמן הזה הכולל את המיטב של סיור מורשת ותרבות אירית, שייקח אתכם לאטרקציות האיריות המפורסמות ביותר. אפילו תהיה לך הזדמנות להיות מועבר אחורה בזמן אל “אירלנד העולם הישן”, מקום בו המקומיים עדיין שרים שירים בני מאה וממשיכים לדבר גאלית עד עצם היום הזה. “האמירה הבודדת הזו גורמת לרבים להתגעגע לצלילים ולשירים של אירלנד היקרה”.

טיולי דרכים מלוות באירלנד נגד אירלנד במכונית

כל אחד כולל משפחות וקבוצות טיולים באירלנד יכול לשבת בנחת, להירגע וליהנות מהאי אמרלד בנוחות אם הם בוחרים בסיור מלווה או מודרך באירלנד בזמן שהם נוסעים על ידי מאמני טיולים יוקרתיים עם נהג ומדריך מומחים שיפגוש אותם עם הגעתם לדבלין שדה תעופה. אתה יכול גם לעשות את הטיול הזה ברכב אבל אז היית מפספס חצי מההנאה מהנסיעה כי אתה מאחורי ההגה נוהג ב”צד הלא נכון של הדרך” במקום להנות מהטיול שלך. בנוסף, תתגעגעו לכל הידע הייחודי שיש למדריך המקומי שלכם להציע בסיור מלווה באירלנד. כך או כך, ישנם יתרונות נוספים לטיולים בליווי באירלנד לעומת רכב.

התכלילים המפורטים בהרפתקה יומיומית זו מבוססים על מה שניתן לפגוש במסגרת סיור קבוצתי. אתה יכול לעצב את הסיור הזה לכל מה שתרצה, לעצור איפה או כמה זמן שתרצה אם לעשות את הטיול הזה ברכב, יתרון. עם זאת, לאחר שעשיתם את שניהם בעבר, הסיור הקבוצתי המלווה באירלנד מאפשר לכם לשבת בחיבוק ידיים, ליהנות מהטיול, ללא דאגות לגבי לינה או נהיגה.

לראות את המראות בדבלין

היום הראשון מתחיל עם הגעתכם לדבלין, נהג ומדריך טיולים מנוסים יפגוש אתכם אלא אם כן אתם עושים זאת בעצמכם ואז תצטרכו להשיג רכב שכור בנמל התעופה של דבלין. לאורך כל המשך טיול הדרך הזה, נניח שבחרת בסיור קבוצתי מלווה באירלנד שיתחיל בסיור אחר הצהריים בעיר היריד דבלין.

בין המראות הרבים שניתן לראות הם קתדרלת סנט פטריק, טריניטי קולג’ וספר קלס העתיק, יצירת מופת של אמנות קליגרפיה הכוללת קשרים קלטיים משתלבים, דפוסים, דמויות אנושיות, יצורים מיתיים, חיות וטקסט בצבעים מרהיבים ומוארים לצפייה. הנאה. ספר קלס נחשב לאחד האוצרות הלאומיים החשובים ביותר של אירלנד. אף אחד לא יודע בדיוק כמה זמן לקח לנזירים הקלטים לפני כ-1200 שנה ליצור את יצירת המופת הזו שמציגה את ארבעת הבשורות של הברית החדשה בלטינית, בהתאם למה שקראתם, היא נוצרה בין המאה ה-6 ל-9, אז כשלוש שנים בבריאה ושווה את הביקור.

ראו את קתדרלת קרייסטצ’רץ’ ואת מקדש ולנטיין הקדוש, שעל שמו נקרא החג ב-14 בפברואר. ראה את הכיכרות הגיאורגיות הכוללות אדריכלות פלדית ששימשה בתקופת שלטונו של ארבעת תקופת המלך ג’ורג’. Leinster House (כיום מקום מושבו של הפרלמנט), פארק פיניקס שהוא הפארק הסגור הגדול ביותר באירופה, גשר אוקונל וארבעת החצרות לאורך נהר ליפי לפני שתלכו למלון שלכם בדבלין לארוחת ערב ומנוחת לילה טובה. לינה במלון ווסטברי מלון 5 כוכבים הממוקם ברחוב גרפטון האופנתי של דבלין, רק אחד מבין מלונות רבים באזור המשמש לסיורים קבוצתיים באירלנד.

נסיעה מהעיר היריד דבלין לקילקני וקרק

יום שני ביציאה מדבלין הבוקר נוסעים דרך ההתנחלות הנזירית מהמאה ה-6 בגלנדלו אשר נוסדה על ידי סנט קווין. ראה את הכנסיות הרבות, המגדלים העגולים והקתדרלה בעמק שני האגמים הזה. הלאה לעיר מימי הביניים קילקני כדי לראות את טירת קילקני הנפלאה, פעם מבצר מימי הביניים שנבנה במאה ה-13 ולאחר מכן הפך למעון רנסנס על ידי תומס, הרוזן מאורמונד בסוף המאה ה-15, שריהט בפאר את טירתו באוצרות שלא יסולא בפז. . לאחר מכן אל קתדרלת סנט קניס. מי שמסוגל יכול לטפס לראש המגדל המחובר לקתדרלה כדי לקבל את הנוף הטוב ביותר של העיר הצבעונית הזו. סעו הלאה דרך המחוזות טיפרי וקורק לעיר השנייה בגודלה באירלנד. לינה במלון אימפריאל,

יום של סיור לראות את סנט פינבר וקוב

בבוקר היום השלישי חברי סיור קבוצת המורשת האירית יבקרו בקתדרלת סנט פינבר, אתר שהיה מקום פולחן מאז המאה ה-7. במהלך המצור על קורק בשנת 1689, הקתדרלה ספגה אש ממבצר אליזבת. כאשר הצריח נהרס בשנת 1865, התגלה כדור תותח במשקל 24 קילו אשר מוצג כעת. האגדה המקומית אומרת שאם המלאך על פסגת גג המקדש ייפול אי פעם, העולם ייגמר.

את אחר הצהריים יבלה בקוב, ששמה שונה לקווינסטאון ב-1849, נמל טרנס-אטלנטי ונקודת המוצא של 2.5 מיליון אירים שעלו על ספינות ארון קבורה, ספינות קיטור וספינות אוקיינוס ​​כדי להגר לאמריקה בין 1848 ל-1950. למרבה המזל, פחות היה קוב. גם נקודת העלייה לגברים, נשים וילדים שגורשו למושבות העונשין ב-11 באפריל 1912 Cobh היה הנמל האחרון של ה-RMS Titanic. מתוך 123 הנוסעים שעלו בקוב, רק 44 שרדו. חזרה לקורק ללינת לילה במלון אימפריאל.

טירת בלארני נשק את אבן בלארני המפורסמת בעולם ואז לקילרני

יום רביעי וזה הזמן לשים את הגלוס או הצ’אפ סטיק שלך, שכן היום סיור מלווה זה באירלנד אתה נוסע לבלארני ומבקרים בטירת בלארני, ביתה של אבן בלארני האגדית. לפי האגדה כל מי שמנשק את האבן מקבל את “מתנת הגאב”. אין שום דבר של מה בכך לאחוז במסילות הברזל, אתה נשען הרחק לאחור ומניח אותך למטה לתהום עד שאתה מסוגל לנשק את האבן! המשיכו לקילרני עם הרחובות הקסומים והצבעוניים שלה לזמן פנאי. עיירה תוססת השוכנת באזור כפרי יפהפה, קילרני ידועה בפסטיבלים התכופים שלה, מרוצי סוסים, פסטיבלי שירים וריגטות אגם. לינה בקילארני במלון אירופה אנד ריזורט. תיהנו נערות ליווי Lough Lein ומהוד מלכותו של McGillycuddy Reeks Mountain במלון נופש יוקרתי 5* זה באגם, זוכה פרס האירוח האירי.

סיור בטבעת קרי וההרים השחורים המפורסמת בעולם

התחילו את היום החמישי כיום של פליאה בנוף עוצר הנשימה של טבעת קרי, הידועה על ידי רבים כיפה ביותר באירלנד כולה. סיור Irish Heritage Group יעבור דרך כפרים ועיירות מוזרות באמצע ההרים השחורים. עיירות מענגות של ווטרוויל, קילורגלין, Sneem, Cahiriciveen ו-Molls Gap. אחרי יום צילום נפלא, אתם חוזרים בזמן כדי לטייל אחר הצהריים ברחובות קילרני בחופשיות. הלילה אולי תצא לפאב מקומי ולשמוע מוזיקה אירית מסורתית של המקומיים. לינה בקילרני במלון אירופה אנד ריזורט, החדרים כוללים מרפסות פרטיות עם נוף של מסלול הגולף או האגמים.

סיור היום בחצי האי דינגל המרהיב

ביום השישי אתם הולכים לחצי האי דינגל, בין המקומות הנופיים המדהימים והיפים ביותר עלי אדמות על ידי צלם מהנשיונל ג’יאוגרפיק. דרמה, היסטוריה ויופי רב שופעים מהשילוב של הרים, קו חוף ויישובים עתיקים. במהלך סיור קבוצת המורשת האירית תראו נופים מדהימים עד לאיי בלסקט. מאכלי הים המצוינים, המוזיקה המסורתית והפאבים של חצי האי המפורסם הזה אי אפשר לעמוד בפניהם והמקומיים עדיין מדברים בשפה הגאלית. לינה במלון שלכם בקילארני, מלון אירופה אנד ריזורט יוקרתי 5* על שפת האגם.

הכפר המקסים של אדאר, צוקי מוהר, מנזר גלנלו בגאלווי

אתם צפויים לפינוק ביום השביעי בסיור קבוצתי מורשת אירית בנסיעה לאדרה, אחד הכפרים המקסימים ביותר באירלנד. בקרו בשוק האיכרים, במרכזי המורשת והרכיבה על סוסים. אחר הצהריים תראו את צוקי מוהר המרהיבים והדרמטיים עם נוף של איי אראן. אז זה הזמן לבקר בבורן עם יופיו העז, המדרונות האפורים הגלים ובעלי החיים והצומח הייחודיים שלו, לפני ההגעה לגאלווי, “עיר השבטים”. עם הרחובות המפותלים מימי הביניים, נהר קוריב והגשרים שלו, בתי הקפה והפאבים שלו בשפע ואמני רחוב, גאלווי היא המקום המושלם להירגע בו. לינה בגאלווי במלון המסוגנן, 5 כוכבים Glenlo Abbey, בית אחוזה מפואר מהמאה ה-18 עם נוף עוצר נשימה של הלוך וההרים ואחוזה פרטית משלו, כולל מגרש גולף.

טירות, מנזרים וממלכות – מנזר קיילמור ואז הלאה כדי לראות את הממלכה הגאלית של קונמרה

התחילו את היום השמיני לאחר ארוחת בוקר אירית מלאה וסיור מלווה במנזר קיילמור, העתיק ביותר מבין מנזר הבנדיקטינים האירי, עם הגן המוקף חומה והכנסייה הגותית שלו השוכן על אגם קיילמור. המנזר הוא ביתם של מנזר הנזירות הבנדיקטניות של איפר. היום בסיור המלווה שלך באירלנד תראה את הנוף המחוספס של קונמארה עם יופיו הפראי והשומם, את הממלכה הגאלית העתיקה שבה אפשר גם היום “לגעת” בעבר האירי ולשמוע את השפה הגאלית העתיקה. לילה שייזכר בגאלווי במלון Glenlo Abbey, טירה משלכם על גדות האגם.

מגאלווי חוצים את נהר שאנון לדבלין

כשסוף הסיור שלנו מתקרב ביום התשיעי, אתה יוצא לסיור יום שלם בדרך חזרה לדבלין. בדרך בקרו בהתנחלות הנזירית הנוצרית העתיקה בקלונמקנואז, שראשיתה 1500 שנה. ממוקם על גדות נהר שאנון יישוב זה נוסדה בשנת 548 לספירה על ידי סנט סיאראן, ועיר ימי הביניים הנהדרת הזו היא אחד המקומות הקדושים הגדולים של אירלנד, הידועה כמרכז של אדיקות ולמידה.

היום אחר הצהריים זמן פנוי בדבלין ליהנות מהפארקים, החנויות, בתי הקפה וכמובן הפאבים הרבים עם המוזיקה האירית החיה שלהם. לינה בדבלין במלון ווסטברי, מלון 5 כוכבים מפואר במרכז רובע התרבות עם המסעדות, הפאבים והתיאטראות שלו, השוכן בין טריניטי קולג’ לסטיבן’ס גרין פארק ורחוב גרפטון.

הגיע הזמן להיפרד מהארץ היפה הזו של אירלנד

היום האחרון וכל חברי הסיור מלווים לשדה התעופה בדבלין כדי להתחיל את המסע הביתה. בדרך אתה והחברים החדשים הרבים שרכשת בסיור קבוצת המורשת האירית, תוכל להרהר על הזמן המדהים שהיה לכם יחד לפני שנפרדתם סופית מהאי אמרלד.

טיפ לטיולים קבוצתיים

הכרחי להעסיק מפעיל טיולים בעל מוניטין שיעזור לארגן חופשות נסיעות קבוצתיות לאירלנד עבור משפחה, חברים, מועדוני טיולים או חברי מועדון Irish Heritage. מארגני קבוצות נוסעים לפעמים בעלות מופחתת או אפילו בחינם, אז תכננו מראש וקבלו חמישה עשר אנשים או יותר להקים קבוצה ואז עובדים עם מפעילי הטיולים הטובים ביותר שבסיסם באירלנד כדי לטפל בסידורי הטיול הקבוצתיים שלכם באירלנד ביעילות.


Leave a Reply